Just For Men


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA JUST FOR MEN

W jaki sposób Just For Men® Brush-In farbuje zarost, brodę

i baczki i czym różni się od Just For Men® Shampoo-In szamponu do włosów?

Just For Men® Brush-In żel do brody, wąsów i baczków jest specjalnie stworzony do koloryzacji włosów na twarzy— które są inne niż włosy na głowie i wymagają bardziej skoncentrowanej i mocniej penetrującej formuły. Specjalna szczoteczka dołączona do opakowania ułatwia aplikacje produktu. Każde opakowanie można wykorzystać kilkukrotnie. Szampon do zarostu posiada takie same odcienie jak szampon do włosów.

Jak często powinienem stosować szampon koloryzujący do włosów?

Większość mężczyzn powinno stosować szampon koloryzujący do włosów co 6 tygodni — jednak zależy to od tego jak szybko odrastają ci twoje siwe włosy. Najlepszym sposobem jest obserwowanie tempa odrastania siwych włosów. Pamiętaj abyś postępował zgodnie z instrukcją która znajduje się w środku opakowania, szczególnie w przypadku powtórnej aplikacji i gdy masz długie włosy. Wskazówka: Aby nie dopuścić do pojawienia się dużej ilości siwych odrostów zawsze miej pod ręką zapasowe opakowanie, które w razie potrzeby możesz zastosować.

Jak często koloryzować włosy na twarzy?

Dowiesz się jak spojrzysz w lustro. Kiedy zobaczysz siwe włosy na zaroście będziesz wiedział że należy zastosować koloryzację. (Pamiętaj: jedno opakowanie wystarczy na koloryzację brody, wąsów i baczków.)

W jaki sposób Just For Men® zapewnia naturalny wygląd?

Just For Men® bierze na cel tylko siwe włosy aby zapewnić Ci naturalny wygląd, omijając twoje ”nie siwe” włosy. W rezultacie zapewnia naturalny wygląd twoim włosom jaki miałeś przed pojawieniem się siwizny.

Dlaczego warto stosować Just For Men® zamiast farb do włosów dla kobiet?

Kobiece farby do włosów farbują wszystkie włosy — nieważne czy są siwe czy nie — co niestety nie wygląda naturalnie. Farby dla kobiet dostosowane są kolorystyką do panujacej w danym czasie mody, co nie jest akceptowane przez mężczyzn, którzy nie lubią zmieniać koloru włosów. Co więcej, Just For Men® potrzebuje tylko 5 minut aby zadziałać w przeciwieństwie do farb dla kobiet które działają w ciągu 30 do 45 minut. Dodatkowo, jest bezpieczniejszy i nie szkodzi twoim włosom ponieważ nie zawiera amoniaku, w przeciwieństwie do większości kobiecych farb do włosów. Just For Men® został opracowany przez mężczyznę dla mężczyzny, aby dostosować produkt do jego potrzeb.

Jak mam wybrać odcień który najbardziej pasuje do moich włosów?

Zawsze zaczynaj z jaśniejszym odcieniem niż potrzebujesz. Następnym razem będziesz mógł wybrać ciemniejszy odcień jeśli zechcesz. Just For Men® oferuje 8 odcieni, abyś mógł łatwiej dopasować odcień pasujący do twojego naturalnego koloru włosów.

Co się stanie jeżeli wypróbuję produkt innej firmy?

Żadna firma nie posiada tej samej formuły co Just For Men®. Na przykład, Just For Men® średni brąz jest inny niż odcień o tej samej nazwie innej marki. Aby nie zmieniać koloru włosów, staraj się trzymać farby jednej marki. Uważamy że Just For Men® jest świetnym wyborem gdyż pokrywa tylko siwe włosy i nie zawiera szkodliwych składników. Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i naturalnie.

Czy potrzebuję specjalnego szamponu?

Po prostu używaj łagodnego szamponu przeznaczonego do farbowanych włosów. Staraj się nie używać mocnych szamponów lub mydła gdyż mogą one zniszczyć twój kolor.

Czy powinienem koloryzować swoje włosy przed strzyżeniem czy po?

Po strzyżeniu. Świeże strzyżenie i świeży kolor jest najlepszą kombinacją.

Czy mogę rozjaśniać moje włosy stosując Just For Men®?

Tak. Poczekaj 7 dni po farbowaniu, upewnij się aby wybrać produkt
przeznaczony do tego celu.

Czy mogę używać produkty odżywiające moje włosy podczas
stosowania Just For Men®?


Tak. Możesz ich użyć przed zastosowaniem Just For Men®.

Czy Just For Men® niszczy włosy?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na twoje pytanie?
Napisz do nas E-mail: natura_secrets@wp.pl  lub zadzwoń  793 208 001

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl