Revigen Vinifolin Follicle Activator Tonic for Men


Badania naukowe przeprowadzone w Japonii w 2000 roku udowodniły, że procyjanidyny z jabłek- głównie procyjanidyna B2 zwiększa wzrost włosów o 300% w stosunku do kontrolowanej grupy. Dwa lata później w badaniach laboratoryjnych, opublikowanych w British Journal of Dermatology udowodniono że, cząsteczki znane jako Procyjanidyna B2 odgrywają ważną rolę w cyklu wzrostu włosów. Dwa kolejne badania kliniczne i kilka innych opublikowanych potwierdziły że Procyjanidyna B2 przyczynia się do wzrostu włosów poprzez wydłużenie fazy anagenowej (fazy wzrostu włosów). Kiedy procyjanidyna B2 stosowana jest na skórę głowy zachodzi intensywna aktywacja mieszków włosowych prowadzących do pełniejszego wzrostu włosów. Łysienie typu męskiego jest stanem, który dotyczy głównie młodych mężczyzn ale również kobiety w średnim wieku. Wiele osób doświadcza przerzedzenia włosów połączone z pogorszeniem się jakości włosów.

Badania kliniczne wskazują iż procyjanidyny nie tylko zwiększają ilość włosów ale również ich grubość.

Revigen Vinifolin na bazie jabłek z procyjanidynami na bazie wodnej, to tonik z prowitaminą B5 i biotyną. Stosowany miejscowo ma na celu stymulowanie mieszków włosowych, aby zatrzymać wypadanie włosów i promować zdrowe włosy. Stężenie roztworu jest ograniczone do 1%. We wszystkich badaniach klinicznych (1% roztwór) uważany jest za optymalny do pobudzenie mieszków włosowych. Czym są procyjanidyny z jabłek? Należą one do grupy związków polifenoli znanych jako procyjanidyna B2, B3 oraz C1. Najbogatszym źródłem procyjanidyny B2 jest skórka niedojrzałych jabłek. Spośród wszystkich procyjanidyn z jabłek, B2 jest najbardziej efektywną w pobudzaniu włosów do wzrostu. Procyjanidyna B2 wykazuje działanie aktywizujące komórki mieszków włosowych, zwiększa gęstość i grubość włosów, przenosi mieszki włosów z fazy telogenowej do fazy anagenowej i zwiększa ilość włosów w ciągu 6 miesięcy.

Aktywne składniki Revigen Vinifolin Follicle Activator Tonic for Men procyjanidyny B2 (1% stężenie), prowitamina B5, alantonina,biotyna, ekstrakt z pestek winogron.

Sposób użycia;

Revigen Vinifolin Follicle Activator Tonic for Men stosuj dwa razy dziennie. Zastosuj 9 psiknięć na czyste włosy. Masuj dokładnie tonik na skórze głowy przez 5 minut. Nie myj włosów co najmniej przez 4 godziny. Dla lepszych wyników stosuj przez 4-6 miesięcy. Jedna butelka Revigen Vinifolin wystarcza na miesiąc leczenia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy od home.pl